menu
Facebook

Obec hiadeľ na Facebooku

Rectangle

Veľkosť písma:

AA+A++

Rectangle

Jazyk:

Slovenský jazyk

Archív

Zber elektroodpadu + brigády na čistenie potoka

Vážení spoluobčania,

 

Do 29.4.2018 bude prebiehať zber elektro-odpadu v obci Hiadeľ – pod vstupom do zdravotného strediska. Zbierať sa budú nepoužiteľné chladničky, mrazničky, práčky, mikrovlnné rúry, sporáky, fény, tlačiarne, reproduktory, konvektory, monitory, nabíjačky, počítače, televízory, kalkulačky, žiarovky, výbojky, neónové trubice, apod.  Počas tohto obdobia budú pristavené 2 kontajnery na veľkoobjemový a iný zmesový odpad - pod cintorínom a v uličke pri senníku. Nevhadzovať NEBEZPEČNÝ + STAVEBNÝ ODPAD + PNEUMATIKY !!! Stavebný odpad môžete v malom rozsahu priviezť na zbúranisko Kapsa nad KD.

 

 

Dňa 14.4.2018 organizuje brigádu samostatne DHZ s mladými hasičmi + s dobrovoľníkmi a obyvateľmi, ktorým sa nedá prísť 21.4.2018. Zraz o 8:00 pred Požiarnou zbrojnicou. Vezmite si vhodné oblečenie, obuv, ochranné pomôcky a náradie. Čistiť sa bude hlavne okolie príjazdovej komunikácie do obce z Lučatína a ak sa stihne aj časť potoka od priehrady. Zodp. osoba: p. Šimičková.

 

 

Dňa 21.4.2018 sa pod hlavičkou obce Hiadeľ uskutoční veľká brigáda čistenia potoka Vážna v celom úseku. Zraz o 8:00 pri Kultúrnom dome.  Vezmite si vhodné oblečenie, obuv, ochranné pomôcky a náradie. Po ukončení brigády  (cca po 14:30 hod.) sú všetci účastníci brigády pozvaní na občerstvenie (čapované pivo, guláš, párky, atď. ) v areáli futbalového ihriska. Vopred ďakujeme za účasť na ktorejkoľvek brigáde.

Zodp. osoby: starosta + poslanci OcZ.                                                                                                       Starosta.