menu
Facebook

Obec hiadeľ na Facebooku

Rectangle

Veľkosť písma:

AA+A++

Rectangle

Jazyk:

Slovenský jazyk

Archív

Oznamy

Vážení spoluobčania,

 

Počnúc dňom 24.10.2017 sa začína s prácami na rekonštrukcii miestnej komunikácie na „Záhumní“ v úseku od KD Hiadeľ po RD č. 126. Komunikácia bude až do ukončenia prác neprejazdná všetkými typmi vozidiel.

Chcem požiadať obyvateľov, aby v prípade že ešte majú elektro-odpad, aby ho odovzdali, resp. priniesli do konca tohto týždňa ku zdravotnému stredisku. Najbližší zber elektroodpadu sa uskutoční až na jar 2018.

Na záver chcem upozorniť rodičov, aby upozornili svoje deti a mládež, že oddychová zóna „Za hrbčokom“ ešte nie je definitívne ukončená a odporúčame, aby sa tam deti a mládež nezdržiavali. Aj po ukončení prác bude vstup do oddychovej zóny na vlastné riziko a v doprovode rodičov a dospelých osôb. Aby nedochádzalo k zbytočným nedorozumeniam v prípade úrazu alebo poškodenia zdravia, dopredu  upozorňujem  na  to, že každý rodič alebo dospelá osoba v prípade návštevy oddychovej zóny v budúcnosti, je povinná si v prvom rade na svoje dieťa dohliadnuť sama a zároveň dodržiavať usmernenia a odporúčania na tabuliach v rámci oddychovej zóny !  

 

Za porozumenie a pochopenie ďakujem.

 

Starosta.