Obec hiadeľ na Facebooku

Rectangle

Veľkosť písma:

AA+A++

Rectangle

Jazyk:

Slovenský jazyk

Aktuality

Ponuka práce

P O N U K A      P R Á C E

Voľné pracovné miesto

 OPATROVATEĽKA v Zariadení sociálnych služieb

STROM Strelníky

Kontaktná osoba:   Ján Majer, starosta obce

                                 Tel. 048/4295331, 0918 032 330

                                 strelniky@strelniky .sk

Mzda:    od 750,- €   /mesačne/

Možný nástup:    1. 2. 2021

Pracovný pomer na neurčitý čas

Práca na zmeny :  nepretržitý pracovný režim

Nočná práca :    áno

Požadované vzdelanie :   základné vzdelanie

Dĺžka praxe :   bez požiadavky na odbornú prax

Požiadavka : Opatrovateľský kurz minimálne v rozsahu 220 hod.

Prac. miesto: vhodné aj pre absolventa

Náplň práce:

- poskytovanie opatrovateľských úkonov pre opatrovaných

- vykonávať potrebné nákupy,

- sprevádzanie klienta na vyšetrenie,

- pomoc pri konzumácii jedla klientom,

- dbanie o bezpečnosť klienta,

  rozvíjanie podľa individuálnych potrieb a schopností klientov ich záujmovú

  činnosť,   pracovnú terapiu s prihliadnutím na ich zdravotný stav,

- plnenie ďalších úloh potrebných pre klientov v zariadení