menu
Facebook

Obec hiadeľ na Facebooku

Rectangle

Veľkosť písma:

AA+A++

Rectangle

Jazyk:

Slovenský jazyk

Aktuality

Oznam - rekonštrukcia chodníkov

Vážení spoluobčania,

V týchto dňoch prebieha rekonštrukcia dvoch častí chodníkov v dolnej časti obce. Chceme Vás preto požiadať aby ste počas nasledujúcich dní neukladali v priestore rekonštrukcie žiadny materiál a neparkovali tam. Robí sa to pre Vás a preto, aby sa opäť zvýšila kvalita života v našej obci. Zároveň Vás chcem požiadať, aby ste si každý našli niekoľko minút času a vo vlastnej réžii si odkonzultovali s dodávateľskou firmou IPR STAV a jej pracovníkmi úseky, pred ktorými sa nachádzajú vjazdy a vstupy do Vašich dvorov.

V priebehu prvých novembrových dní, bude prebiehať rekonštrukcia cesty 3. tretej triedy 2427 v úseku od poslednej rekonštrukcie a to smerom nadol na obec Lučatín v dĺžke 650 metrov. Cesta sa bude rekonštruovať v celej šírke a bude podobne ako pred cca rokom takmer celý deň neprejazdná.

Chcem Vás požiadať, aby ste si v nasledovných dňoch zabezpečili dovozy čohokoľvek nákladnými autami do Vašich domácností. Počas priebehu rekonštrukcie bude cesta neprejazdná ! Osobné autá budú mať núdzovo k dispozícii poľnú cestu smerom na Moštenicu. Autobus bude premávať len k reštaurácii Grajciar.

Presný termín a bližšie detaily ohľadom odchodov autobusov a začatia prác sa dozviete včas prostredníctvom podobného oznamu, ako je tento.

Na záver Vás prosím o jednu vec. Nevyhrážajte sa, Neosočujte a zbytočne v telefóne na mňa a ani na nikoho zpracovníkov obecného úradu v súvislosti s vyššie uvedeným nezvyšujte hlas. Nikam to nevedie a zbytočne sa „čeria vášne" miesto vzájomného pochopenia.

Robí sa to pre Vás a na obdobie rádovo cca 10-15 rokov. Tak myslím, že každý z nás je schopný ten jeden deň, resp. pár dní vydržať. Ďakujem za pochopenie. Starosta.